Lakiernik przemyslowy - Niemcy - 2000€ netto

Firma PUR Montage miedzynarodowa agencja rekrutacyjna zatrudni od zaraz pracownikow na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy (metoda natryskowa)
Miejsce pracy: wschodnie Niemcy (okolice Magdeburga lub Lipska)

Oczekujemy:
-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
-przynajmniej rok doswiadczenia w pracy na stanowisku lakiernika
-prawo jazdy oraz własny samochód
-lakierowanie metoda airless / HVLP

Oferujemy:
-stawka 12€ netto za godzinę (2000€ msc)
-bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
-praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
-umowe z niemieckim pracodawca

Twoje zadania:
-odpowiednie przygotowanie powierzchni lakierowanej oraz odpowiednie jej oczyszczenie
-lakierowanie elementów rożnego kształtu oraz wielkości (airless)
-obsługa oraz nadzór nad obsługiwanym sprzętem lakierniczym

Zainteresowane osoby prosze o przeslanie CV przez formularz kontaktowy.

Na CV nalezy umiescic klauzule:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych – spółkę PUR Montage Sp z o.o. ul. Piotra Bardowskiego 4, 35-005 Rzeszów dla celów tej oraz przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa

  • Dodane o 16:56, 14 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:293
  • ID ogłoszenia: 619906640

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Rzeszów, Podkarpackie

O firmie
PUR Montage sp z o.o. oraz PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH to skuteczni partnerzy w zakresie zatrudniania pracowników na niemieckim rynku pracy. Jesteśmy specjalistami we wszelkiego typu pracach produkcyjnych, a naszym pracownikom oferujemy satysfakcjonująca i dobrze płatna prace.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Ilona